Katedra Psychologii Zdrowia
Książka leżąca na stole, w tle rozproszone światło Książka leżąca na stole, w tle rozproszone światło

Gratulacje dla nowych Pań Doktor

15.12.2023 r. odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pani mgr Darii Kukuły pt. "Neuropoznawcze efekty przezczaszkowej stymulacji prądem stałym (tDCS) u zdrowych osób w okresie wczesnej dorosłości". Praca przygotowana została pod opieką naukową dr hab. Moniki Wiłkość-Dębczyńskiej, prof. uczelni i dr Anny Rasmus.

18.12.2023 r. odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pani mgr Magdaleny Liberackiej-Dowjak pt."Psychoseksualne korelaty jakości życia kobiet z rakiem szyjki macicy przed rozpoczęciem leczenia". Praca przygotowana została pod opieką naukową dr hab. Moniki Wiłkość-Dębczyńskiej, prof. uczelni.

Obie obrony zakończyły się jednogłośnymi decyzjami Komisji doktorskich o zwrócenie się do Rady Wydziału o nadanie stopnia naukowego doktora.

Paniom Doktor składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!